PokeStory

PokeStory... Twoja życiowa szansa!


#1 2010-12-25 15:08:20

Keski

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-21
Posty: 33
Punktów :   -1 

Numer 1

NewsletterStory

25.12.2010r. - to przełomowa data w grze pokestory! Dziś został wydany pierwszy numer gazety NewletterStory! Będę w niej pisać o wszystkich rzeczach związanych z grą PBF pokestory .Więc zapraszam do czytania!!

Zacznijmy może od humoru
Na początek parę kawałów na temat Pokemonów.
Pytanie: Jaki trener pokemonów chodzi do lekarza?
Odpowiedź: Ten, który ma Ból basaura !


Nie śmieszne? Czytaj dalej!
Przybiega Pikachu do Misty i Brocka i mówi - pipi,pikapi(Ash został porwany przez zespół R!!!)
Na to Misty - Proszę Pikachu , weź sobie ciasteczko.
Pikachu-pikapi?( a mogę dwa?)
Brock i Misty - Co??Ash został porwany przez Zespół R? Biegiem!!!!!!!


No to ostatnie kawały i przechodzimy do wywiadu z Meowthem z zespołu R !
Jaki pokemon jest kartą do gry w karty?Pik...achu!

Wobbufecie, dlaczego nie chodzisz dziś w berecie?

No i oczekiwany wywiad!

Redakcja: Witaj Meowth chcielibyśmy Ci zadać parę pytań zgadzasz się?
Meowth: Jasne, że się zgadzam.Zadawajcie.
Redakcja: No to Meowth, co sądzisz o Jamesie i Jessey ?
Meotwh: James zachowuje się jak dziwak i ciągle bawi się swoimi kapslami. A Jessey zawsze chciałaby być najlepsza, a nie jest !
Redakcja: A jakbyśmy Ci powiedzieli, że twoi kompani są tutaj w studiu i wszystko słyszą ?
Meowth: WTF ? O nie .. oni mnie zabiją..
Redakcja: No trudno! Zapraszam was do studia!
Zespół R: Meowth cieszy nas że jesteś taki szczery, ale to jest za szczere.Zabieramy Cię stąd już.To jest kara na grzebanie w ogródkach celebrytek na miesiąc.
Meotwh No to narazie -.-
Redakcja To już wszystko w humorze, a teraz ciekawostki na temat pokemona losowo wybranego z regionu Isshu !

Emonga
http://www.arkeis.com/images/pokemonfactory/emonga.png
Typ: Elektro/Lot.
Wygląd: Emonga jest elektryczną wiewiórką, na czarny ogon i uszy, które w środku są żółto-białe. Jej ciało jest białe, ma małe, białe łapki i białą głowę. Posiada żółte skrzydła jak zwykła wiewiórka, które pozwalają jej unosić się na wietrze. Na twarzy posiada żółte rumieńce. Jej ogon jest w krztałcie pioruna.
Zachowanie: Emonga to pokemon wesołek, zawsze jest uśmiechnięta ale w walce potrafi zmieść przeciwnika z powierzchni ziemi.
Ciekawostki: Jej rumieńce wytwarzają prąd jak u Pichu, Pikachu i Raichu. Emonga nie lubi pokemonów wodnych.

A na koniec wywiad z Ksilanem jednym z administratorów naszej gry !

Dziś w pierwszym numerze będziemy gościć Ksilana który jest jednocześnie graczem, administratorem i mistrzem gry w naszej grze !

Redakcja:
No więc Ksilanie na początek chcielibyśmy zapytać się o początkach gry PokeStory, co możesz nam powiedzieć na ten temat ?
Ksilan:Cóż...na początku, była pewna strona, Pokekraina.Na niej poznałem Kaitetsu.Zostaliśmy przyjaciółmi, i nawet zostałem Administratorem.Lecz, pokłóciłem się z nim około 6 miesięcy potem.Użytkowników Pokekrainy ubywało...aż w końcu Kaitetsu stworzył Pokestory.Gdy się z nim pogodziłem, zostałem znowu administratorem.A teraz?Kaitetsu nie wchodzi na PS(Pokestory).Narazie, z niewiadomych przyczyn
Redakcja: Miałeś więc konflikt z głównym administratorem PokeStory? Możemy dowiedzieć się coś więcej na ten temat?
Ksilan:Hmm...cóż, to było tak bardzo dawno temu...nie pamiętam...
Redakcja: No dobrze nie będziemy wnikać w ten temat. No to powiedz nam fanem jakich pokemonów jesteś ?
Ksilan: Mam wielu faworytów...na pierwszym miejscu jest Shinx, na drugim Duskull, trzecim Riolu..czwarte miejsce zajmuje Haunter...mógłbym tak wymieniać cały dzień.
Redakcja: Twój Luxio i Haunter są już po ewolucji, powiedz nam śpieszy Ci się do następnej ewolucji tych Pokemonów i zależy Ci na sile pokemonów czy wolisz najpierw wyuczyć ich paru ataków, a potem dopiero dążyć do ewolucji ?
Ksilan: Racja, Shinx ewoluował..Haunter stał się wreszcie kimś...sam nie wiem..troszkę mi się śpieszy do ewolucji.Tak, zależy mi na sile pokemonów.Uczyć, według mnie nie trzeba za bardzo, ponieważ pokemony i tak są silniejsze, i mają więcej ataków po swojej ewolucji.
Redakcja: Dobrze to teraz opowiedz nam trochę o swojej przygodzie w świecie PokeStory.
Ksilan: Tak naprawdę, to nie ma za bardzo co o niej opowiadać.Przygoda jak przygoda...według mnie nie różni się żadną od pozostałych.Ale jeśli szukacie naprawdę ciekawej przygody, zajrzyjcie do przygody Melody.Ma aktualnie ciekawą historię...
Redakcja: Masz jakiegoś swojego głównego rywala w PokeStory? Jak tak to opowiedz nam o nim!
Ksilan:Rywala?Nie, oczywiście że nie mam.(śmiech)Szanuję każdego użytkownika Pokestory.
Redakcja:Więc nie masz rywala.. To może kiedy masz zamiar walczyć o odznaki w swoim regionie ?
Ksilan:W sumie...nawet zaraz.(śmiech)Czuję, że jestem gotowy na walkę o swoją pierwszą odznakę.
Redakcja:To znakomicie, powodzenia w twoich walkach. Już kończy nam się czas więc dziękujemy że poświęciłeś nam ten czas na wywiad, dowiedzieliśmy się bardzo dużo, jeszcze raz dziękujemy .
Ksilan: To ja dziękuje, że to wy poświęciliście czas i chęci na wywiad ze mną!A tak poza tym, mogę kogoś pozdrowić?
Redakcja:Jasne, proszę pozdrawiaj !
Ksilan:No to pozdrawiam całą redakcję, nowych użytkowników, oraz Kaitetsu który zniknął z niewiadomych przyczyn.Do widzenia!
Redakcja:Jeszcze raz dziękujemy. Do widzenia


To już koniec naszego pierwszego numeru ! Zapraszamy do przeczytania następnego który już niedługo !

Pozdrawiamy REDAKCJA

Ostatnio edytowany przez Keski (2010-12-25 15:09:31)


Pokemony:

1.Scyther
http://www.arkeis.com/images/animations/123.gif
Płeć: Samica
Typ: Robak/lot
Zdolność: Ucieczka
Ataki: Nożyce X, Chytre Spojrzenie, Łomot Czaszką

2.Chobomaki
http://www.arkeis.com/images/animations/616.gif
Płeć:Samiec
Typ:Robak
Zdolność:Brak
Ataki:Sieć, Stalowy Pancerz, Łomot Czaszką, Stalowy ogon

3.Aianto
http://www.arkeis.com/images/animations/632.gif
Płeć:Samiec
Typ:Robak/Stal
Zdolność:Brak
Ataki:Stalowy pancerz, Chytre Spojrzenie, Zakleszczenie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plimwimiipagh www.maremare.pl meble biurowe Kraków