PokeStory

PokeStory... Twoja życiowa szansa!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

  • Index
  •  » Start
  •  » Nowe , pojedyncze informacje.

#1 2010-09-27 13:49:24

Ksilan

http://img706.imageshack.us/img706/7928/moderatorn.jpg

Zarejestrowany: 2010-05-15
Posty: 50
Punktów :   

Nowe , pojedyncze informacje.

Wiem , to powinno być w Indexie , ale po co dodawać nowego newsa jak tylko masz 1 zdanie do przekazania?I właśnie po to jest ten temat.By administratorzy mogli tutaj wpisywać krótkie informacje.Jeśli jakaś informacja będzie zamieszczona , będzie o tym pisać w ogłoszeniu.

1.
Dnia 27.09.10|Godziny 13:48 zostaje zmieniona 1 funkcja przygody.
Niektórzy z was , piszą na przykład idę dalej.Administrator , bądź ten kto wam prowadzi przygody nie odpisze wam "Widzisz nagle jakiegoś pokemona." gdyż nie macie konkretnego celu.Wtedy PD(Przygodo-Dawca) odpisze wam np."Idziesz dalej..' aby temu zapobiec trzeba pisać np."Idę przez las , w poszukiwaniu pokemonów trawiastych.Jeśli jakiegoś widzę , od razu go skanuję." i PD nie odpisze wam "nic nie widzisz , idziesz dalej" tylko odpisze "Po dłuższej drodze zauważyłaś liściastego pokemona.".Mam nadzieję że się rozumiemy.Jeśli nie , piszcie o tym tutaj.A  , i jeszcze jedno.Zostają wprowadzone Potiony w Super-Markecie które np.W walce dodają waszemu pokemonowi HP.

2.
Dnia 15.12.10|Godziny 13:35 zostaje zabronione słowo.
Czasami , używacie słowa "Poki".Lecz to słowo , wydaje się dziecinne.Jako iż ono już mnie denerwuję , zostaje ono zabronione.Nie chciałem się zbyt rozpisywać , dlatego jest to takie krótkie.

3.
Dnia 15.12.10|Godziny 13:49 zostaje zmieniona 1 funkcja przygody.
Od teraz , nie możemy pisać mniej inż 2 linijki.Ale nie dotyczy to Hydeparku , zapisów itp.Rozumiemy się?


http://oi56.tinypic.com/s5xpjc.jpg

Offline

 
  • Index
  •  » Start
  •  » Nowe , pojedyncze informacje.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww bleachplay Certyfikat gost