PokeStory

PokeStory... Twoja życiowa szansa!


#1 2010-10-17 17:16:00

Kaitetsu

http://forum.dbvictory.eu/templates/GAnEt/images/ranks/zbanowany.png

Zarejestrowany: 2010-04-22
Posty: 972
Punktów :   

Historia Kaitetsu

W wieku 6 lat,pewien chłopak doznał straszliwego szoku.Jego rodzice zostali zabici przez legendarnego pokemona,a dokładnie Reshirama.Zaadoptował go Giovanii szef zespołu R,lecz nie czół do niego żadnego uczucia.W wieku ośmiu lat uciekł od niego,zabierając jednego z jego pokemonów,mianowicie Tsutaje.Bardzo się zaprzyjaźniliśmy.Kiedy kończyło mi się jedzenie i pieniądze zacząłem kraść.Moje zdolności złodziejskie bardzo spodobały się liderowi Neo Teamu Rocket,który zwał się "Trenerem bez twarzy".Brał pod swoje skrzydła bardzo wiele młodych dzieci i trenował je,żeby w przyszłości doszli do jego organizacji.Ta organizacja miała jedynie jeden cel,którym od dziecka wpajano do głowy.Kontrola Świata za pomocą Trio Legendarnych psów..Kiedy mieszkałem u niego wraz z innymi włóczęgami zaprzyjaźniłem się z inną dziewczyną,który spotkał podobny los do mojego.Miała na imię Hikari.Trenowali mnie ucząc się wykańczać wrogie pokemony,skryć swoje uczucia przed innymi.Lecz kiedy skończyłem 16 lat miałem stać się oficjalnym członkiem Neo Rocket,lecz ja kradnąc pokemona jednego z kapitanów,użyłem usypiającego pyłku i wykorzystując zamęt,który był w sali zebraniowej Teamu N Rocket,razem z przyjaciółką  uciekłem.Ona również miała swojego startera.Mianowicie był nim Mudkip.Łącząc siły wybiliśmy razem szpiegów,którzy śledzili nas,żeby złapać i ukarać.Ja z Hikari rozdzieliliśmy się w Olivine City gdzie zobaczyliśmy się ostatni raz.Po czym poszedłem w świat,chcąc stać się najsilniejszym trenerem pokemon.Po 2 latach mój Ojciec Giovanii złapał mnie.Wziął ode mnie Tsutaje i uciekł.A ja ze złości,że nie miałem żadnego pokemona ukradłem jednego z laboratorium profesora.Był nim mój kabu


http://fc05.deviantart.net/fs71/f/2010/245/5/6/tasha_godspell_by_coltcustom-d2xtugc.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plchow chow opis rasy zaproszenia-na-komunie.eu Orzech włoski hurt